Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FanaticalCraft [Non-Premium 100% Survival, Frakcje, Średniowieczny Klimat]


Fanatical

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Przybywam z dobrą nowiną, bracia! Przynoszę Wam wieści, że wcieleni rycerze mają zamiar otworzyć serwer Minecraft, który będzie odwzorowywał czasy, w których żyli. Serwer ma nosić nazwę FanaticalCraft!

 

Jeżeli szukacie serwera, na którym możecie zagrać ze znajomymi, który jest idealnie odwzorowany w klimacie średniowiecza na miarę Minecraft'a. Ten serwer jest dla Ciebie! Przybądź ze swoją bandą, okradaj, panuj, siej postrach wśród innych frakcji oraz przede wszystkim dobrze się baw!

 

Tutaj nie ma ograniczeń ze strony administracji ani pluginów! Niszcz, pal, ograbiaj do woli! Administracja jest po to, by ci pomóc, a nie hamować! Jedyne czego powinieneś się bać i trzymać, to regulamin. Chociaż on jest tylko dla zasady ;]

 

Epicki zamek jako spawn oraz rangi, to jest to! To podstawowe elementy, które nadają serwerowi średniowieczny klimat i cechy.

 

A więc jeśli mowa o rangach, oto one!

 

Mieszczanin /back /spawn /sethome (x1)

Szlachcic /back /spawn /sethome (x3) /tpa

Magnat /back /spawn /sethome (x5) /tpa /tpahere /kit magnat (drogocenne przedmioty) + JoinFullSerwer

 

 

Rangę wykupujesz na cały miesiąc! Atrakcyjne ceny zaczynają się już od 4,92 zł!

 

Istnieje też ranga Lord, którą można otrzymać za posiadanie min. 8 członków w swojej gildii, którzy są aktywni. Rangę dostajesz za darmo, bo przyczyniasz się do pomocy i rozsławianiu serwera, a więc to twoja nagroda!

 

Jako administracja jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje! Masz pomysł? Zgłoś go! Wejdzie w życie? Wynagrodzimy ci to!

 

Masz problem, pytanie? Przyjdź do administracji, która jest ogólnodostępna w grze lub bezpośrednio na naszym TS3! Gwarantujemy szybką i zadowalającą pomoc!

 

A o to siedziba naszych "królów" oraz miejsce rozpoczęcia twojej przygody!

 

http://imageshack.us...20830161117.png

http://imageshack.us...0830161039.png/

 

Jak widzisz, screeny są zrobione na naszym zalecanym TexturePack'u Misa Realisic 64x64. Powoduje to, że klimat zamku jest jeszcze lepszy i lepiej oddaje rzeczywistość. Mapa jest ciągle edytowana i screeny mogą przedstawiać troszkę co innego. Obecnie tworzymy wiele atrakcji na spawnie i dopracowujemy szczegóły!

 

"Serwer tworzony z pasją, przez grupę zżytych kumpli. Zapowiada się naprawdę nieźle" ~ uczestnik beta-testów

 

Planowane otwarcie serwera: po 9.09.2012r. Szczegóły wkrótce!

 

Oficjalny zwiastun serwera już jest! Oto link:

 

Więc, to już koniec naszej zapowiedzi! Twoja podróż natenczas się kończy! Dziękuję za uwagę i poświęcony czas! Do zobaczenia wkrótce na serwerze!

 

***Od administracji***

 

Widzisz w serwerze potencjał? Masz ochotę szybciej na nim zagrać? Wspomóż nas! Zmieniamy hosting i potrzebujemy pieniążków na wynajem maszyny ;/ Wiąże się z tym to, że nie daliśmy tu naszego IP, bo serwer stoi na tą chwilę na innym hostingu, gdzie mamy tylko 1GB. Mamy ofertę od sponsora, ale nie wiemy czy się z niej wywiąże. Jeżeli chcesz przyśpieszyć otwarcie serwera, możesz złożyć dotację na tej stronie https://panel.sored....4/fanaticalserv . Wszystkim ewentualnym dobroczyńcom z góry serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na FanaticalCraft!

Opublikowano

Cześć, witajcie!

Dorzucam do posta link z trailerem serwera! Obejrzyj serwer "w pigułce" i podeślij link znjamoym oraz pozostaw opinię! Miłego oglądania!

Opublikowano

Ponieważ musimy dozbierać jeszcze trochę pieniążków na nowy hostnig. Mamy na tą chwilę maszynę 1GB, na którym za dużo slotów nie pociągnie. Miejmy nadzieję, że sponsor da znać do 9 września. Wtedy zostają tylko beta-testy i serwer rusza pełną parą ;D

Opublikowano

Ludzie! Dobra wiadomość. Zebraliśmy fundusze na wynajem maszyny na nowym hostingu. Serwer będzie stał zgodnie z założeniami ;D Jak wszystko będzie gotowe, damy Wam znać tutaj oraz na nowym poście z prezentacją serwera. IP i inne dane już wkrótce.

Opublikowano

Witam! Dziś mam do przekazania nową wiadomość. Mianowicie, tak jak wspomniałem, mamy już pieniążki i w najbliższym czasie dokonamy wpłaty za wynajem maszyny. Serwer będzie stał już chyba od czwartku (6.09) a IP może podamy już w sobotę! IP ukaże się tutaj, oraz w nowym wątku na forum, gdzie w pełni zaprezentujemy serwer. Także do zobaczenia już naprawdę niedługo ;)

Opublikowano

Spokojnie ;) Tak jak napisałem, być może w najbliższą sobotę, gdy zakończymy beta-testy serwera. IP ukaże się tutaj, jako nowy post oraz na nowym temacie założonym jako publikacja serwera. Także cierpliwości :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...